Jagged Alliance - Back in Action

Gerçek zamanlı strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 354 MB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Kalypso
1994 ve 1999 yıllarının internet oyunlarının bir numarası olan oyunumuz uzun bir aradan sonra tekrar sahne alan Jagged Alliance Back in Action, bitComposer Games tarafından geliştirilip Kalypso Media tarafından dağıtılan, gerçek zamanlı bir strateji oyunu
1994 ve 1999 yıllarının internet oyunlarının bir numarası olan oyunumuz uzun bir aradan sonra tekrar sahne alan Jagged Alliance Back in Action, bitComposer Games tarafından geliştirilip Kalypso Media tarafından dağıtılan, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Jagged Allianca Back in Action oyunu size konuyu anlatan bir video ile sizi karşılıyor ve hemen ardından menüsü ile oyuna başlamanıza yardımcı oluyor. Eğitim modu ile oyuna ısınmanızı sağlayan oyunumuzda, mağaza sistemine yer verilmiş. Ücretli askerler içerisinden paranıza göre birini seçip başlayabilirsiniz. Tabi ki başarılı görevler sonrasında kasanızda ki para sürekli olarak artacaktır. 

Ardından size verilen görevlere sırası ile başlıyorsunuz. Görevler tek bir harita üzerinde farklı bölgelerde geçiyor. Her bölgede güvene almanız gereken yerler var. Bu yerlere operasyonlar düzenliyor, düşmanları etkisiz hale getiriyor, bölgeleri güvene alıp yeni bölgelere geçiyorsunuz. 

Oyunu konusunu fazlası ile destekleyen başarılı grafiklere yer verilmiş. Görseller sizi bu konuda oldukça tatmin edecektir. Ses efektlerine gelince belki daha başarılı olabilirdi diye düşünebilirsiniz fakat oyunun ilk anından itibaren kulağınız alışıyor. Strateji oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gereken muhteşem bir oyun. İyi eğlenceler.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP (SP2), Vista veya Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya benzeri AMD
RAM: 2 GB
HDD: 3 GB boş disk alanı
Ekran Kartı: 512 MB ??grafik belleği
Ses Kartı: DirectX 9 Uyumlu
DirectX: Version 9
Daha Fazla Göster
Jagged Alliance - Back in Action indir